studiokadr.cdx.pl

WITAMY NA STRONIE STUDIA KADR

 

Nasza działalność skupia się na profesjonalnej fotografii i produkcji filmowej.

Wyspecjalizowaliśmy się w realizacji filmów z uroczystości okolicznosciowych, filmów szkoleniowych, reklam, reportaży, a takze fotografii ślubnej.

Jesteśmy młodym, kreatywnym zespołem, zawsze staramy się dostosować do potrzeb klientów.

Filmy realizujemy w wysokiej rozdzielczości używając do ich nagrania kamer Sony NX5P i aparatów DSLR Canon 6D, 7D. Podczas nagrań wykorzystujemy też dodatkowe narzędzia pracy filmowca takie jak: jazdy kamerowe slidekamera, systemy stabilizacji obrazu flycam, a także rejestratorów dźwięku ZOOM H4N oraz akcesoriów do nagrań podwodnych. Do naszych nagrań wykorzystujemy też profesjonalnego drona DJI PHANTOM 3 dzięki któremu możemy wykonywać zapierające dech w piersiach ujęcia z "lotu ptaka".

Gotowy materiał otrzymują Państwo w jakości SD na płytach DVD, a w jakości HD na płytach BLU-RAY, lub też na Państwa życzenie w dowolnym innym formacie (pliki avi, mpg. mov i inne).

Zdjęcia wykonujemy aparatami Canon 5DMKIII które oddajemy w formie cyfrowej na płytach DVD. Na Państwa życzenie wykonujemy albumy, fotoksiązki, fotoksięgi, plakaty, fotoobrazy, etc...

Posiadamy całą gamę jasnych obiektywów zarówno stałoogniskowych, zoom, teleobiektywów, w całym zakresie ogniskowych niezbednych do realizacji reportaży i plenerów.

Nagrania i sesje foto realizujemy na terenie całego kraju, a także poza jego granicami.

Na naszej stronie umieszczamy tylko próbkę naszych możliwości zarówno foto jak i wideo. Dlatego zapraszamy do spotkania bezpośrednio w firmie w celu zaprezentowania naszych usług w pełnej jakości dzięki czemu będziecie Państwo mogli podjąć w pełni przemyślaną decyzję wybierając naszą firmę, jako realizatora reportaży z waszych najważniejszych dni w życiu.

Napisz do nas odeślemy ci pełną ofertę cenową.

Dane adresowe znajdziesz w zakładce KONTAKT.

 

 

BACK FORWARD
replica watches replica rolex watches tag heuer replica replica breitling hublot replica replica panerai