studiokadr.cdx.pl

WITAMY NA STRONIE STUDIA KADR

 

 

Nasza działalność skupia się na profesjonalnej fotografii i produkcji filmowej.

 

Nasze doświadczenie w branży foto i wideo zbieramy już od 15 lat

 Wyspecjalizowaliśmy się w realizacji filmów z uroczystości   okolicznościowych, filmów szkoleniowych, reklam, reportaży, a   także fotografii ślubnej.

 Jesteśmy, kreatywnym zespołem, zawsze staramy się   dostosować do potrzeb klientów.

Filmy realizujemy w wysokiej rozdzielczości używając do ich nagrania aparatów DSLR  sony A7s a6300, kamer GoPro 6 Black. Podczas nagrań wykorzystujemy też dodatkowe narzędzia pracy filmowca takie jak: jazdy kamerowe slidekamera, kran kamerowy, systemy stabilizacji obrazu flycam, gimbal, a także rejestratorów dźwięku ZOOM H4N, h1, oraz akcesoriów do nagrań podwodnych.

        Do naszych nagrań wykorzystujemy też profesjonalnego drona DJI PHANTOM 3 dzięki któremu możemy wykonywać zapierające dech w piersiach ujęcia z "lotu ptaka". Możemy też zaoferować dodatkowe atrakcje na wesele takie jak napis LOVE (wys 1.2m szer 5m) a także ciężki dym na Taniec w Chmurach.

Gotowy materiał otrzymują Państwo w jakości SD na płytach DVD, a w jakości HD na płytach BLU-RAY/pendrive.

Zdjęcia wykonujemy aparatami Canon 5DMKIII, 6 D które oddajemy w formie cyfrowej na pendrive. Na Państwa życzenie wykonujemy albumy, fotoksiązki, fotoksięgi, plakaty, fotoobrazy, etc...

Posiadamy całą gamę jasnych obiektywów zarówno stałoogniskowych, zoom, teleobiektywów, w całym zakresie ogniskowych niezbednych do realizacji reportaży i plenerów.

Nagrania i sesje foto realizujemy na terenie całego kraju, a   także poza jego granicami.

Na naszej stronie umieszczamy tylko próbkę naszych   możliwości zarówno foto jak i wideo. Dlatego zapraszamy do   spotkania bezpośrednio w firmie w celu zaprezentowania   naszych usług w pełnej jakości. Decydując się na współprace z nami dostajesz w zamian gwarancje nie tylko jakości ale przede wszystkim wyczucia i smaku jakim obdarowujemy każdy film. Dzięki takiemu podejściu nasze filmy z przyjemnością obejrzysz nawet za 20 lat!.

 

Napisz do nas korzystając z zakładki KONTAKT odeślemy ci pełną ofertę cenową i sprawdzimy dostępność terminu.

 

STUDIO FOTOGRAFICZNE I FILMOWE KADR

 

 

 

 

 

 

BACK FORWARD
replica watches replica rolex watches tag heuer replica replica breitling hublot replica replica panerai